Firma

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie strony internetowej firmy TONEL i zapraszamy do odwiedzenia naszego biura handlowego. Misją naszej firmy jest położenie nacisku na spełnienie oczekiwań swoich Klientów w zakresie zarówno doskonałej jakości produktów, jak i profesjonalnej obsługi. Mamy nadzieję na nawiązanie współpracy z Państwem.

Firma TONEL została założona w 1988 roku i rozpoczęła działalność w zakresie projektowania systemów informatycznych i organizacyjnych wraz z wykonywaniem oprogramowania i dostarczania sprzętu komputerowego dla podmiotów gospodarczych i urzędów administracji publicznej.
Następnie rozwinęła działalność w kierunku zaopatrywania instytucji w materiały eksploatacyjne niezbędne w pracy biurowej oraz świadczenia usług poligraficznych .

Obecnie firma TONEL stara się kompleksowo wspomagać prace biurowe różnych instytucji w zakresie:

  • dostarczania materiałów eksploatacyjnych niezbędnych w pracy biurowej oraz sprzętu komputerowego,
  • doradztwa organizacyjnego, ekonomicznego i technicznego ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji zakupów i zaopatrzenia,
  • wykonywania specjalistycznych nadruków na składankach komputerowych,   
  • wykonywania niskonakładowych usług poligraficznych.

Jednoczesnie oferując swoim Klientom duży wybór produktów i usług wysokiej jakości oraz doświadczeni pracownicy zapewniający profesjonalną i satysfakcjonującą obsługę.

Firma TONEL jest spółką prawa handlowego o kapitale w 100% polskim. Kapitał zakładowy wynosi 60 000 zł. 

Dokonując transakcji z firmą TONEL wspieracie Państwo polską przedsiębiorczość.

Zarząd TONEL Spółka z o.o.