Etykiety i identyfikacja

etykiety i identyfikacja

W tej grupie towarów znajdziecie etykiety samoprzylepne, metki cenowe  i niektóre urządzenia do zadrukowania etykiet i metek. Etykiety służą do znakowania i późniejszej identyfikacji gotowych wyrobów , produktów sprzedażowych , elementów wyposażenia biura i magazynów. Etkiety prezentowane są w różnych wymiarach, które można dobraż w zależności od potrzeb użytkownika. Nośnikami etykiet są przede wszystkim arkusze A4 , dedykowane do zadruku w standardowych , biurowych drukarkach laserowych. Etykiety mogą być nawinięte na roli, dedykowane są do specjalnych drukarek drukujących przeważnie w technice termicznej.  Prezentujemy również etykiety profilowane w formie kółek , owali lub w postaci gotowych liter i cyfr.  Urządzenia , które oferujemy to głównie metkownice do zadruku metek cenowych oraz drukarki DYMO wraz z wyposażeniem i materiałami eksploatacyjnymi.

Etykiety identyfikacyjne

są w różnych wymiarach, które można dobrać w zależności od potrzeb użytkownika. Nośnikami etykiet są przede wszystkim arkusze A4 , dedykowane do zadruku w standardowych , biurowych drukarkach laserowych. Etykiety mogą być nawinięte na roli, dedykowane są do specjalnych drukarek drukujących przeważnie w technice termicznej. Prezentujemy również etykiety profilowane w formie kółek , owali lub w postaci gotowych liter i cyfr. Urządzenia , które oferujemy to głównie metkownice do zadruku metek cenowych oraz drukarki DYMO wraz z wyposażeniem i materiałami eksploatacyjnymi.

Etykiety do oznaczania

służą do znakowania przedmiotów w sposób zaplanowany przez uzytkownia. Etykiety mają podłoże samoklejące tak, że nie potrzebne staje się używanie kleju do ich umieszczania na znakowanych przedmiotach. Etykiety w arkuszach przystosowane są do zadruku w drukarkach laserowych, atramentowych i w kserokopiarkach. Arkusze z etykietami mają z reguły format A4. Etykiety na roli skolei przystosowane są do druku w drukarkach termicznych. Etykiety można opisywać ręcznie długopisem.  Etykiety maja rożnorakie wymmiary i dobieramy je do potrzeb zstosowania.  Oferujemy etykiety w różnych kolorach. Eykiety są dedykowane do umieszczania na konkretnych podłożach , Na kartonach wysyłkowych, na kopertach listowych, na porcelanie i powierzchniach metalowych. Etkiety mogą być usuwalne lub nieusuwalne. W ofercie mamy również spraye do usuwania etykiet.