Trwałe etykiety uniwersalne 3490 70 x 36 30 ark Avery Zweckform
stany są uzupełniane w ciągu 3-14 dni
Trwałe etykiety uniwersalne
• Etykiety papierowe do wszechstronnych zastosowań. Idealne do adresowania kopert i przesyłek pocztowych, oznaczania dokumentów, produktów i wielu innych zadań.
• W opakowaniu znajduje się 5 dodatkowych arkuszy EXTRA!
• Posiadają unikalną i nowoczesną technologię UltraGrip: trójwymiarowa powierzchnia z tyłu arkusza gwarantuje równomierne pobieranie i prowadzenie arkusza w drukarce.
• Etykiety samoprzylepne z certyfikatem FSC są przyjazne dla środowiska i nie zawierają chloru. Papier pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych, a etykiety podlegają pełnej utylizacji jako odpad papierowy.
• Produkcja etykiet Avery Zweckform jest neutralna pod względem emisji CO2 (certyfikat Focus Future) i zgodna ze standardem ISO14001, który pomaga zminimalizować negatywne czynniki oddziałujące na środowisko naturalne.
• Gwarancja braku zacięć w drukarkach laserowych przetestowana i zatwierdzona Certyfikatem T_V S_D.
• Mocny klej, dzięki czemu etykiety doskonale przylegają również do kartonów.
• Przeznaczone do wszystkich typów drukarek atramentowych, laserowych oraz kserokopiarek.
• Darmowe i łatwe w użyciu szablony oraz oprogramowanie dostępne na stronie avery-zweckform
Technologia druku:
•INK JET: Tak
•LASER: Tak
•LASER COLOR: Tak
•KSERO: Tak
Cechy produktu:
•Rozmiar etykiety (mm): 70 x 36
•Etykiet / arkusz: 24
•Arkuszy/ opakowanie: 30
•Etykiet/ opakowanie: 720
•Kolor: białe
•Format: A4
•Rzędów/ arkusz: 3x8
•Certyfikaty: FSC