Adapter gniazdka UK USA EUR CHN 2 x USB Platinet biały OTRA2

Ocena 5.0/5.0 (1)
cena (z VAT) 50,21 zł
cena (netto) 40,83 zł
Stan magazynowy:
1
stany są uzupełniane w ciągu 3-14 dni
numer katalogowy
xak6121
EAN
5907595420105
jednostka miary
szt.
opis

OMEGA POWER TRAVEL ADAPTOR ORA1 - to unikalne urządzenie zapewniające komfort podróżowania ze sprzętem elektronicznym. W kompaktowym kształcie mieszczą się 4 wysokiej klasy adaptery pasują do gniazd elektrycznych praktycznie na całym świecie. W zależnosci od miejsca w którym aktualnie jesteś, korzystasz z wybranej funkcji adaptera (CN, UK, US, EU) aby podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej w bardzo łatwy sposób. Urządzenie wyposażone jest w dwa gniazda USB (2A). Dodatkowo wbudowany moduł ochrony przeciw-przepięciowej zabezpiecza przed skokami nagłego wzrostu napięcia w sieci elektrycznej.
Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, Omega Power Travel Adaptor jest wyjątkowo kompaktowa i łatwa w przenoszeniu. Niezależnie gdzie jesteś, czy w USA, UK, Chinach, czy Europie, możesz korzystać z jednego adaptera aby skorzystać z sieci elektrycznej.
Specyfikacja:
Wymiary: 75x48x40mm
Waga: 95g
UWAGA: Urządzenie nie konwertuje napięcia, przed podłączeniem do sieci proszę sprawdzić czy dostarczane napięcie jest obsługiwane przez urządzenie. Być może wymagana będzie dodatkowa modyfikacja ustawień napięcia urządzenia ze 110V na 230V, lub odwrotnie.

ZAPYTAJ O PRODUKT
Opinie
Twoja opinia
* pola wymagane