Ręcznik papierowy BulkySoft Premium M-Fold ULTRA 3w. biały, celuloza, 2500 szt./kart. 82260

cena (z VAT) 162,65 zł
cena (netto) 132,24 zł
Stan magazynowy:
0
stany są uzupełniane w ciągu 3-14 dni
numer katalogowy
re 0035
EAN
8018426822603
jednostka miary
kart
opis

Numer artykułu: 82260
BULKYSOFT Ręcznik w skladce premium M-FOLD

Kolor: Biały
Surowiec: Celuloza
Ilość warstw: 3
Ilość odcinków: 2500
Wymiary odcinka: 21,5 x 32 cm 
Ilość bind w kartonie: 25
Sprzedaż min.: 1 karton

Ręcznik papierowy Bulkysoft składany - 4 panelowy, trzywarstwowy. To doskonałe rozwiązanie do osób, które szukaj niezwykle chłonnych akcesoriów - wytrzymałych i wydajnych. Ręcznik papierowy firmy Bulkysoft jest wykonany z czystej, selekcjonowanej celulozy. Doskonale absorbuje wilgoć, nie roluje się, nie rwie i nie pozostawia kawałków mokrego papieru. Jest miły w dotyku, miękki i delikatny. Każde opakowanie zawiera 2500 sztuk ręczników, składanych w systemie M-Fold. Dzięki temu łatwo wyciągnąć dokładnie jeden listek ręcznika. Wystarczy on aby wytrzeć np. ręce. Posiada czysty biały kolor, który jest nie tylko uniwersalny i sprawdza się w każdego typu pomieszczeniach, ale odznacza się także estetycznością i elegancją. Ręczniki papierowe składane Bulkysoft nadają się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Idealny do miejsc o wysokim standardzie gdzie liczy się elegancja i prestiż.


BulkySoft to włoska marka, oferująca wysokiej jakości produkty celulozowe (ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne) oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Artykuły higieniczne i papierowe produkowane są z wysokiej jakości celulozy, starannie selekcjonowanej. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, przede wszystkim firm z segmentu Ho.Re.Ca. Szeroka gama produktów celulozowych podzielona jest na 5 grup, co umożliwia idealne dopasowanie artykułów do potrzeb firmy, przedsiębiorstwa.

Dozowniki i dyspensery BulkySoft wyróżnia elegancki design, wysoka jakość i trwałość. Pozwalają one na ekonomiczne korzystanie z czyściwa, dozowanie papierów czy ręczników w odpowiedniej ilości.

ZAPYTAJ O PRODUKT