Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 500ml ERG CleanSkin alkohol BORYSZEW (nakrętka)

cena (z VAT) 13,51 zł
cena (netto) 12,51 zł
Stan magazynowy:
30
stany są uzupełniane w ciągu 3-14 dni
numer katalogowy
hpk0975
EAN
5900986930108
jednostka miary
szt.
opis

Płyn o działaniu wirusobójczym przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni.

ERG CleanSkin na bazie alkoholu alkoholu etylowego i alkoholu izopropylowego. 

 

Płyn o działaniu wirusobójczym, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia). Przeznaczone do powszechnego stosowania.

 

Charakterystyka

Skład chemiczny płynu ERG CleanSkin

Alkohol etylowy: 72%,

Alkohol izopropylowy: 7,5%

 

Zastosowanie

·         Higieniczna i chirurgiczna dezynfekcja rąk

·         Dezynfekcja powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami, a także w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej (np. obiekty ochrony zdrowia).

 

Sposób użycia

·         W przypadku higienicznej dezynfekcji rąk nanieść 3 ml płynu na dłonie, wcierać dokładnie przez 30 sekund, odczekać do całkowitego wyschnięcia.

·         W przypadku chirurgicznej dezynfekcji rąk wcierać 3 ml płynu przez 3 minuty i czynność powtórzyć. Preparat stosować na czyste dłonie. Nanieść na całą dezynfekowaną powierzchnię, odczekać 60 sekund i wytrzeć do sucha.

ZAPYTAJ O PRODUKT